Coraz bliżej święta… śniegu też coraz więcej, więc pewnie już niedługo ciężko będzie trafić na dodatnią temperaturę, więc rzadziej będę gościć na myjni bezdotykowe.. 🙁
Zrobiłem za to kilka fotek, póki jeszcze Polo jest w miarę czyste:
Coraz bliżej święta…

Ostatnia aktualizacja:
Tagi

Na co dzień pracuje jako web developer. Znany również jako CNK, właściciel Volkswagena Polo 6R w kolorze Shadow Blue, które posiada od 2011 roku. W wolnym czasie wędruje po górach, jeździ na rowerze i nieustannie udoskonala swoje auto.
Komentarze (0)










![VW Polo AW? [humor]](/_spoko/BMW-vs-Polo-AW_TsLOF.webp)











